Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 4 maja 2018
  • 6 maja 2018
  • wyświetleń: 4169

Charytatywny bieg "Dla autyzmu na niebiesko - wzdłuż rzeki Białej"

Za nami:

W niedzielę, 6 maja odbędzie się charytatywny bieg "Dla autyzmu na niebiesko - wzdłuż rzeki Białej". Organizatorem tego sportowego wydarzenia jest Krajowe Towarzystwo Autyzmu w Bielsku-Białej. Podczas biegu zbierane będą datki na pomoc osobom autystycznym.

Start biegu zaplanowano na godzinę 14.00. Uczestnicy będą mieli do pokonania dystans 4,5 km. Miejscem startu, jak i mety, będzie Krajowe Towarzystwo Autyzmu z siedzibą przy ulicy Cyprysowej 27. Wpisowe wynosi minimum 5 złotych.

Zgłoszenia do biegu przyjmowane są mailowo pod adresem poni22@interia.pl do 4 maja oraz będą przyjmowane w namiocie Bazy Biegu w dniu biegu. Maila należy zatytułować "ZGŁOSZENIE DO BIEGU", a w treści należy podać: imię, nazwisko, miejscowość. W jednym mailu można zgłosić do biegu kilka osób.

- Serdecznie zapraszamy do udziału i do wsparcia tej inicjatywy. Zachęcamy do założenia na bieg niebieskich koszulek - mówią organizatorzy.

Charytatywny bieg "Dla autyzmu na niebiesko - wzdł

BM / bielsko.info, źródło: BBOSiR Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.