bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 3 maja 2018
  • wyświetleń: 5065

Pijany Ukrainiec wpadł Mercedesem do rowu. Został aresztowany!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Zdarzenie miało miejsce na ul. Jaworzańskiej w Bielsku-Białej. Policjanci w nocy z wtorku na środę zostali zaalarmowali, że w rowie znajduje się samochód, który jest wypychany przez grupę mężczyzn. Patrol natychmiast udał się na miejsce interwencji.

Pijany kierowca wpadł do rowu - 2.05.2018
Pijany kierowca wpadł do rowu na ul. Jaworzańskiej - 2.03.2018 · fot. czytelnik


Policjanci z bielskiej drogówki zdążyli dojechać na miejsce zdarzenia zanim sprawcy oddalili się. Mężczyźnie przedstawiali różne wersje wydarzeń, ale funkcjonariusze zatrzymali 30-letniego obywatela Ukrainy. Badanie alkomatem dało wynik 1,2 promila. Mężczyzna został osadzony w areszcie. Nad ranem postawiono mu zarzuty prowadzenia pojazdu w stanie nietrzeźwości.

Od początku trwania długiego weekendu do środowego wieczora, bielscy policjanci zatrzymali 13 pijanych kierowców, dwóch prowadzących w stanie nietrzeźwości (poniżej 0,5 promila) oraz dwóch nietrzeźwych rowerzystów.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj