Wiadomości

  • 23 marca 2018
  • 24 marca 2018
  • wyświetleń: 4980

Wielkanocne Warsztaty Rękodzieła "Z tradycją za pan brat"

Za nami:

W sobotę, 24 marca 2018 r. w godzinach od 11.00 do 19.00 w Centrum Handlowym Gemini Park organizacje pozarządowe z Bielska-Białej oraz subregionu południowego województwa śląskiego będą miały okazję zaprezentować się mieszkańcom naszego miasta i odwiedzającym je gościom podczas kolejnej edycji Targów Ekonomii Społecznej zorganizowanych tym razem pod hasłem "Z tradycją za pan brat - VI Piknik Organizacji Pozarządowych".

ngo
fot. Gemini Park


Na stoiskach przygotowanych w Gemini Park będzie można zapoznać się również z dorobkiem oraz programem działania organizacji pozarządowych zajmujących się różnorodną tematyką m.in. edukacją, kulturą i sztuką, sportem, turystyką, a także ochroną zdrowia i pomocą społeczną.

Tegoroczne targi - oprócz pokazania lokalnego charakteru ekonomii społecznej i wzmocnienia jej wizerunku - przybliżą także tradycję Śwąt Wielkanocnych regionu Podbeskidzia, od muzyki, poprzez regionalne potrawy i rękodzieło artystyczne.

Dla najmłodszych przygotowano liczne atrakcje, m.in. wspólne malowanie pisanek, rodzinne warsztaty robienia palm oraz ozdób wielkanocnych. Część artystyczna Pikniku rozpocznie się od godziny 11.00.

Projekt jest współfinansowany z Regionalnego Programu Operacyjnego Województwa Śląskiego - Europejskiego Funduszu Społecznego na lata 2014-2020 i realizowany w ramach projektu pn. "OWES subregionu południowego", którego partnerami są: Stowarzyszenie Bielskie Centrum Przedsiebiorczości, Miasto Bielsko-Biała oraz Bielskie Stowarzyszenie Artystyczne Teatr Grodzki.

Realizatorem Targów Ekonomii Społecznej pod kierunkiem Miasta Bielska-Białej, jako partnera projektu, jest Stowarzyszenie Centrum Sztuki Kontrast.

targi ekonomii społecznej

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Gemini Park

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Gemini Park" podaj