Wiadomości

  • 14 marca 2018
  • wyświetleń: 9971

Film o wyjątkowym małżeństwie, które uratowało wiele zwierząt

Agnieszka i Sławomir Łyczko, założyciele Fundacji Mysikrólik, to pozytywnie zakręcone małżeństwo, które ratuje dzikie zwierzęta i pomaga wrócić im do natury. Jeden z miłośników "Mysikrólika" przygotował specjalny film o szlachetnej działalności małżeństwa z Bielska-Białej.- Jesteśmy małżeństwem, które od lat niesie pomoc poszkodowanym dzikim zwierzętom. Do tej pory wraz z zaprzyjaźnionymi lekarzami weterynarii udzielaliśmy zwierzętom pierwszej pomocy i wypuszczaliśmy na wolność lub przekazywaliśmy do Leśnego Pogotowia w Mikołowie. Uratowaliśmy w ten sposób wiele zwierząt - tak o sobie mówią Agnieszka i Sławek Łyczko.

Do "Mysikrólika" trafiają zwierzęta, którym inni nie dawali szans. Każdy może wesprzeć szlachetną działalność małżeństwa przelewając dowolną kwotę na konto "Fundacji Mysikrólik - Na Pomoc Dzikim Zwierzętom" z dopiskiem "darowizna na cele statutowe".

Bank Ochrony Środowiska S.A.
Nr konta: 86 1540 1261 2010 3452 2200 0001
Fundacja Mysikrólik - Na Pomoc Dzikim Zwierzętom 43-300 Bielsko - Biała ul. Admiralska 10

W tym roku nie można jeszcze przekazać 1% podatku "Fundacji Mysikrólik", gdyż fundacja musi działać dwa lata i być Organizacją Pożytku Publicznego. Będzie to możliwe dopiero w 2019 roku.

Ariel Brończyk / bielsko.info

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.