Wiadomości

  • 8 marca 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 12046

Ławka z rzeźbą Toma Hanksa? Co sądzicie o tym pomyśle?

Monika Jaskólska marzy o powstaniu ławeczki z rzeźbą Toma Hanksa. Instalacja miałaby stanąć w Bielsku-Białej w ramach upamiętnienia akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa". Co sądzicie o tym pomyśle?

Tom Hanks
Ławka z rzeźbą Toma Hanksa? Co sądzicie o tym pomyśle? · fot. kadr z filmu Forest Gump


- Poszukuję artysty który zaprojektuje i wykona rzeźbę , konstrukcje, imitującą słynną ławeczke i wkomponuje naszego Malucha, tak aby tworzyło ciekawą całość. Marzę o postawieniu takiej atrakcji w naszym mieście wraz z opisem naszej akcji na pamiątkę tego co wydarzyło się w naszym cudnym mieście - poinformowała kilka dni temu na swoim Facebooku pomysłodawczyni akcji "Bielsko-Biała dla Toma Hanksa".

Ławeczka miałaby imitować tę, na której siedział Tom Hanks w filmie "Forrest Gump". Za tytułową rolę w tym filmie Tom Hanks otrzymał Oscara.

Loading...


Powstał już pierwszy projekt ławki autorstwa Krystyny Nikiel, bazujący na już wcześniej wykonanym muralu w Areszcie Śledczym w Zabrzu. - Jestem bardzo podekscytowana i z niecierpliwością czekam na kolejne pomysły - mówi Monika Jaskólska.

Odsłonięcie ławeczki mogłoby nastąpić w trakcie wizyty Toma Hanksa w Bielsku-Białej. Aktor wielokrotnie zapewniał, że w 2018 roku pojawi się w naszym mieście. Z uwagi na napięty terminarz aktora, o wizycie Toma Hanksa w Bielsku-Białej dowiemy się nie wcześniej niż 30 dni przed przyjazdem do Polski.

Fiat 126p dla Toma Hanksa

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Ariel Brończyk / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Fiat 126p dla Toma Hanksa" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.