Wiadomości

  • 5 marca 2018
  • wyświetleń: 3443

[ZDJĘCIA, WIDEO] Policyjna akcja "Bezpieczny przejazd" na drogach

Dziś policjanci z bielskiej drogówki wspólnie z funkcjonariuszami Straży Ochrony Kolei uczestniczyli w akcji "Bezpieczny przejazd", której celem jest ograniczenie wypadków na przejazdach kolejowych. Podczas działań prowadzonych działań na ul. Straconki w Bielsku-Białej, policjanci wspólnie z funkcjonariuszami SOK prowadzili kontrole w rejonach przejazdów kolejowych i rozdawali ulotki.

Akcja "Bezpieczny przejazd" przy ulicy Straconki - 5.03.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Celem kampanii "Bezpieczny przejazd" jest podnoszenie świadomości o zagrożeniach wynikających z braku ostrożności na przejazdach oraz utrwalenie wśród użytkowników dróg nawyku zatrzymywania się przed każdym przejazdem, a co za tym idzie zwiększenie bezpieczeństwa.

Dlatego w czasie działań policjanci i funkcjonariusze SOK rozdawali kierowcom korzystającym z przejazdów ulotki, apelując o stosowanie się do sygnalizacji świetlnej i opuszczonych zapór oraz zatrzymywanie się przed znakiem "Stop". W ramach akcji sprawdzano również trzeźwość kierujących.

Loading...

sid / bielsko.info

źródło: bielskiedrogi.pl

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.