Wiadomości
- 1 marca 2018
- wyświetleń: 10360
Zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Kóz. Liczy się każda pomoc!
Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy dla pogorzelców z Kóz, którzy kilka dni temu w pożarze stracili dorobek swojego życia.

Do pożaru doszło we wtorek 27 lutego. Przy ulicy Kwiatowej w Kozach zapalił się budynek jednorodzinny. O zdarzeniu pisaliśmy w artykule "[ZDJĘCIA] Pożar domu w Kozach, akcję gaśniczą utrudniał silny mróz".
- Niestety w obecnej chwili dom nie nadaje się do zamieszkania. Jako najbliżsi chcielibyśmy ich wesprzeć oraz wspomóc finansowo. Potrzeby niestety są bardzo duże - w pierwszej kolejności trzeba pokryć dom dachem, rozebrać to co pozostało i wymaga rozbiórki, a następnie przystąpić do osuszania i kiedy tylko pogoda na to pozwoli rozpocząć odbudowę - mówi Agnieszka Gołubowska, organizatorka zbiórki.
Liczy się każda, nawet najmniejsza pomoc finansowa. Ponadto pogorzelcom można przekazać materiały budowlane, potrzebne do odbudowy domu.
Link do zbiórki na portalu zrzutka.pl.
ZOBACZ TAKŻE

[FOTO] Pożar na terenie wysypiska śmieci. Ogień na składzie gabarytów

[FOTO] Nocny pożar na trzecim piętrze wieżowca. W akcji cztery zastępy straży pożarnej

[FOTO] 6 zastępów straży pożarnej gasi pożar budynku przy ulicy Biegunowej. Ogniem zajęty jest dach

Gorący temat[FOTO] Pożar domu w Międzyrzeczu Górnym. Zaczęło się prawdopodobnie od komina

Gorący temat[FOTO] Pożar kamienicy w centrum. W ostatniej chwili wynieśli dzieci na rękach!

Gorący temat[FOTO] Pożar domu na ul. Wyzwolenia. Płomienie zajęły dach budynku
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.