bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lutego 2018
  • 10 marca 2018
  • wyświetleń: 13320

Pomóż obudzić Dennisa - zbiórka pieniędzy w studiu tatuażu 636tattoo

Za nami:

W sobotę, 10 marca w studiu tatuażu 636tattoo, przy ul. Rynek 4 w Bielsku-Białej odbędzie się zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację Dennisa Silnieckiego. 23-latek na początku roku został potrącony na przejściu dla pieszych na ulicy Partyzantów. Kierowca odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pieszemu pomocy.

Przejście dla pieszych przy ul. Partyzantów
Miejsce potrącenia 23-letniego bielszczanina · fot. sid - bielsko.info


Do wypadku doszło 6 stycznia na ulicy Partyzantów w Bielsku-Białej. Kierowca samochodu osobowego potrącił 23-letniego mężczyznę. Do wypadku doszło na oznakowanym przejściu dla pieszych, w rejonie skrzyżowania z ul. Fabryczną.

Tuż przed 6.00, ratownicy medyczni w drodze do pracy zauważyli leżącego na poboczu, nieprzytomnego młodego mężczyznę. Natychmiast przystąpili do akcji reanimacyjnej. Kierowca samochodu odjechał z miejsca zdarzenia. Zatrzymano go dopiero dwa tygodnie później.

dennis
Dennis Silniecki · fot. archiwum prywatne


- Dennis przeżył, lecz stan jego zdrowia jest krytyczny. Niebawem zostanie przeniesiony do placówki opiekuńczej, w której będzie miał odpowiednią opiekę i niezbędne zabiegi. Taka opieka wymaga jednak sporego nakładu finansowego - czytamy na stronie wydarzenia na Facebooku. - Wspieramy zbiórkę, tak jak umiemy najlepiej, czyli dziarając. To dla Was sposób na to, by wchłonąć trochę tuszu i jednocześnie pomóc - piszą organizatorzy.

Pieniądze za wykonane w tym dniu tatuaże wrzucane będą bezpośrednio do puszki. Ta z kolei przekazana zostanie Fundacji Klimczok, która wzięła Dennisa pod swoje skrzydła. Fundacja natomiast przekaże pieniądze bezpośrednio na leczenie 23-letniego bielszczanina.

- Nie jesteś tuszochłonny, a chcesz pomóc? Odwiedź nas tego dnia, zbij pionę, zjedz pyszne ciacho i dorzuć się - zachęcają organizatorzy.

Przypominamy, że zbiórka na leczenie Dennisa prowadzona jest również za pomocą strony pomagam.pl. Wyznaczony cel opiewa na kwotę 100 tysięcy złotych.

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.