bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lutego 2018
  • 19 marca 2018
  • wyświetleń: 5442

Bielszczanka wydała książkę pt. "Córka lasu". Spotkanie autorskie

Za nami:

19 marca będzie miała swoją premierę książka "Córka lasu" Justyny Chrobak. W tym dniu w Klubokawiarni Aquarium przy ulicy 3 maja 11A w Bielsku-Białej, o godzinie 17.30 odbędzie się spotkanie autorskie, które poprowadzi Katarzyna Bieńkowska, autorka bloga Poligon Domowy.

Justyna Chrobak to rodowita bielszczanka, która debiutowała w 2011 roku powieścią dla kobiet "Zapach miłości" wydaną przez poznańskie Wydawnictwo Replika. Debiut został pozytywnie odebrany przez czytelników i zebrał dużo pozytywnych opinii.

Po długiej przerwie, Justyna Chrobak powraca z nowym tytułem "Córka lasu", który rozpoczyna kilkutomową, fantastyczną serię. Jest to powieść o młodej dziewczynie, wyrwanej ze swojego dotychczasowego życia, która musi odnaleźć się w nowej rzeczywistości do jakiej trafiła, przez przypadkowe poznanie tajemniczego młodego mężczyzny. Ryann, główna bohaterka, poznaje swoją rodzinę, swoje korzenie i nadprzyrodzoną część świata, o której wcześniej nie miała pojęcia. Wszystko to dzieje się w odległej krainie, do której można trafić przemierzając północną Norwegię, ale próżno jej szukać na mapie.

okładka książki córka lasu

BM / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.