bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 23 lutego 2018
  • wyświetleń: 3555

[ZDJĘCIA] Poranne problemy na obwodnicy, zaczęło się od ciężarówki

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło około godziny 6:00 na obwodnicy Bielska-Białej w rejonie zjazdu na ulicę Katowicką. Zaczęło się od samochodu ciężarowego, który popsuł się na pasie ruchu.

Poranne utrudnienia na obwodnicy - 23.02.2018 · fot. czytelnik Paweł i Tomek


Około godziny 5:00 na jezdni w stronę Cieszyna doszło do wystrzału opony na przedniej osi samochodu ciężarowego. Do zdarzenia doszło na jezdni w stronę Cieszyna w rejonie zjazdu na ul. Katowicką. Zdefektowany samochód ciężarowy zabezpieczał patrol bielskiej drogówki, ale nie udało uniknąć się dalszych problemów.

Około godziny 6:00 doszło do zderzenia Fiata Uno i Volkswagena Passata. Kierująca Fiatem najprawdopodobniej zagapiła się, najechała na Volkswagena. Jej samochód później uderzył w barierki i stanął tyłem do kierunku jazdy. Po krótkiej chwili w Fiata wjechał Ford Fiesta. Na szczęście nikomu nic poważnego się stało.Droga została udrożniona kilka minut przed godziną 8:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: FB/bielskiedrogi

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj