bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 22 lutego 2018
  • wyświetleń: 6832

[ZDJĘCIA] Zderzenie trzech samochodów na ul. Wyzwolenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia trzech samochodów osobowych doszło kwadrans przed godziną 8:00 w Bielsku-Białej przy ul. Wyzwolenia (rejon posesji 400). Kobieta z dzieckiem trafiła do szpitala.

Zderzenie trzech osobówek w Hałcnowie - 22.02.2018 · fot. bielsko.info / czytelnik


Ze wstępnych informacji wynika, że kierowca Alfy Romeo najprawdopodobniej zasnął za kierownicą, zjechał na przeciwległy pas ruchu i czołowo zderzył się z Seatem Ibizą FR. Po chwili w tył Seata uderzyło Audi A3, które jechało w tym samym kierunku co Seat.

Dwie osoby podróżujące Seatem (kobieta i dziecko) trafiły do szpitala. Ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentację wypadku drogowego, ale dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Przez ponad godzinę ruch na ul. Wyzwolenia w bielskim Hałcnowie odbywał się z dużymi utrudnieniami. Droga początkowo była zablokowana, później wprowadzono ruch wahadłowy. Na czas załadunku rozbitych samochodów, droga została ponownie zamknięta. Utrudnienia zakończyły się przed godziną 9:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj