bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 19 lutego 2018
  • wyświetleń: 11336

[ZDJĘCIA] Szaleństwo pod sceną! Koncert Sławomira w Klubie Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj

W miniony piątek kilkaset osób bawiło się na koncercie Sławomira w bielskim Klubie Klimat. Artysta został bardzo entuzjastycznie przyjęty przez bielską publiczność, która w przerwie między utworami skandowała jego imię. Sławomir cieszy się ogromną popularnością i bilety na jego koncert rozeszły się w zaskakująco szybkim tempie.

Koncert Sławomira w Klubie Klimat - 16.02.2018 · fot. Maciej Rojczyk


Dzięki sylwestrowemu występowi w Zakopanem, Sławomir wyrósł na największą gwiazdę sceny rock polo i zyskał rzeszę fanów. Wcześniej był znany Polonii w Stanach Zjednoczonych, ponieważ tam zaczynał swoją muzyczną karierę. W 2015 roku został wokalistą muzyki rock-polo i wykreował swój pseudonim sceniczny - „Sławomir”. 5 marca 2015 na kanale YouTube udostępniony został jego debiutancki singel - Megiera. W teledysku do piosenki wystąpili aktorzy, tacy jak m.in.: Ewa Kasprzyk, Krzysztof Kiersznowski i Lech Dyblik. Klip osiągnął w serwisie ponad 30 milionów wyświetleń. 24 czerwca ukazał się drugi singel - Ni mom hektara, 18 marca 2016 trzeci - „Aneta”, nagrany przy współpracy z zespołem Vox.7 kwietnia 2017 roku ukazała się jego debiutancka płyta studyjna zatytułowana The Greatest Hits. Nagrania dotarły do 4. miejsca polskiej listy przebojów - OLiS i uzyskały status złotej płyty, sprzedając się w nakładzie przekraczającym 15 tysięcy egzemplarzy. 23 kwietnia, na kanale YouTube, opublikowany został singel z płyty - Miłość w Zakopanem. Nagranie uplasowało się na 18. pozycji na liście najczęściej odtwarzanych piosenek w polskich radiostacjach. Popularność piosenki zagwarantowała artyście występ podczas Sylwestra z Dwójką, organizowanego przez TVP2 w Zakopanem.Koncert w bielskim Klubie Klimat cieszył się ogromną popularnością. Bilety w cenie 35, 40 i 50 złotych rozeszły się jak ciepłe bułeczki na kilka tygodni przez planowanym występem. Koncert był wielkim show. Publiczność docenia, że Sławomir wraz z zespołem jest na scenie bardzo naturalny i ma znakomity kontakt z publicznością.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Klub Klimat

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Klub Klimat" podaj