bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 17 lutego 2018
  • 18 lutego 2018
  • wyświetleń: 14894

[ZDJĘCIA] Potrącenie starszej kobiety przez autobus MZK na Piastowskiej

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 10:10 na ul. Piastowskiej w rejonie skrzyżowania z ulicą Wita Stwosza. Kierowca autobusu MZK potrącił starszą kobietę, która z poważnymi obrażeniami trafiła do szpitala.

Potrącenie kobiety na Piastowskiej - 17.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Z ustaleń policji wynika, że 34-letni kierujący autobusem miejskim marki Solaris, potrącił 82-letnią kobietę, która prawidłowo przechodziła przez jezdnię na przejściu dla pieszych. Kobieta w poważnym stanie trafiła do szpitala. Policjanci zatrzymali kierowcy prawo jazdy do czasu wyjaśnienia sprawy.

Zdarzenie zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokładną dokumentację, wykonali zdjęcia i zabezpieczyli monitoring okolicznych firm. Sprawa będzie miała swój finał w sądzie, a wszystkie dowody będą niezbędne do dalszych opinii w sprawie. Ostateczny wyrok w kwestii winy podejmie sąd po wcześniejszej opinii biegłego z zakresu ruchu drogowego.

W czasie działań służb na miejscu zdarzenia ruch obywał się wahadłowo przez blisko dwie godziny. Kierowcy jadący w tym czasie ulicą Piastowską, musieli liczyć się z utrudnieniami. W działaniach brały udział dwa zastępy straży pożarnej z JRG-1 w Bielsku-Białej, dwa patrole policji i zespół Bielskiego Pogotowia Ratunkowego.


Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj