bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 26 lutego 2018
  • wyświetleń: 11633

Sprawdź czy pluskwa domowa nie mieszka w Twoim domu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Insekt" podaj

Artykuł sponsorowany:

Często po nocy budzimy się z widocznymi pogryzieniami i zastanawiamy się co mogło nas ugryźć. Warto sprawdzić czy w naszym domu nie mieszka niewielka, żywiąca się ludzką krwią Pluskwa domowa. Gnieździ się w niewielkich odległościach od naszego łóżka, najczęściej w meblach tapicerowanych, pod boazerią lub tapetami.

insekt


Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji ''Insekt' oferuje przeprowadzenie dezynsekcji prywatnych domów pod kątem pluskwy domowej. Dzięki temu będziemy mieć pewność, że w naszym domu jego mieszkańcy, a w szczególności dzieci mogą spokojnie spać bez ryzyka pogryzień przez owady.

Usługę można zamawiać pod numerem telefonu 602-439-246.

Insekt


Firma Instekt świadczy usługi zakresu zwalczania wszelkich szkodników. "Insekt" pomoże w likwidacji szczurów i myszy, likwidacji os, szerszeni, kleszczy, karaluchów, pluskiew itp.

Dodatkowo firma świadczy także usługi w zakresie likwidacja pleśni w mieszkaniach, dezynfekcji mieszkań po denacie i dezynfekcji kanałów wentylacyjnych.

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji ''Insekt" obsługuje zarówno domy osób prywatnych jak i obiekty branży spożywczej, mięsnej, hotelarskiej i restauratorskiej.

---
Maciej Piesiur
tel. 602 439 246
maciekpiesi@interia.pl

Zakład Dezynfekcji, Dezynsekcji, Deratyzacji ''INSEKT''

43-512 Kaniów
ul. Dankowicka 171

tel. 602-439-246