bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 4188

[ZDJĘCIA] Ciężarówka staranowała samochody, dwie osoby w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło na ul. Niepodległości około godziny 12:15. Samochód ciężarowy staranował dwa samochody, które stały przed skrzyżowaniem. W wyniku zdarzenia droga w stronę obwodnicy została całkowicie zablokowana na ponad pół godziny. Dwie osoby trafiły do szpitala.

Zderzenie na ul. Niepodległości - 14.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca ciężarowego Renault Premium jadąc w stronę trasy S-1, uderzył w Skodę, której kierowca oczekiwał przed skrzyżowaniem. Siła uderzenia była bardzo duża i samochód przemieścił się uderzając w Nissana Note. Kierowca i pasażer Skody trafili do szpitala z podejrzeniem poważnych urazów kręgosłupa. Kierowcy drugiego auta nic się nie stało.

Na miejscu zdarzenia interweniowały dwa zastępy straży pożarnej, dwie załogi pogotowia ratunkowego i dwa patrole policji. Przez blisko pół godziny ulica Niepodległości w stronę obwodnicy była zablokowana. Po wykonaniu niezbędnych pomiarów, policjanci z drogówki wznowili ruch dla samochodów osobowych. Ze względu na położenie rozbitych pojazdów, kierowcy samochodów ciężarowych, musieli oczekiwać na zakończenie działań funkcjonariuszy i uprzątnięcie rozbitych samochodów. Czynności na miejscu zdarzenia zakończyły się około godziny 13:10. Policjanci ustalają dokładne okoliczności i przebieg zdarzenia, które wstępnie zakwalifikowano jako wypadek drogowy. Dokładna kwalifikacja nastąpi po ustaleniu obrażeń poszkodowanych.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj