bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 14 lutego 2018
  • wyświetleń: 5032

[ZDJĘCIA] Poranne potrącenie. Piesza w szpitalu, kierowca bez prawa jazdy

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 6:00 na ul. Bestwińskiej w Bielsku-Białej na oznakowanym przejściu dla pieszych. Młoda kobieta trafiła do szpitala.

Potrącenie na ul. Bestwińskiej - 14.02.2018 · fot. Mr Szakal


Jak wynika ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi, kobieta stała wraz z grupą czterech innych osób przed przejściem dla pieszych. Jako jedyna z grupy weszła prosto pod koła nadjeżdżającego Chryslera, nie dając kierowcy żadnych szans na wyhamowanie.

Te doniesienia potwierdzają ustalenia policji. Jak wyjaśnia podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej, 30-letni kierujący Chryslerem na przejściu dla pieszych potrącił 21-letnią kobietę, która targnęła pod nadjeżdżający pojazd. Kierowca był trzeźwy, ale w toku policyjnych czynności wyszło na jaw, że nie posiada on przy sobie prawo jazdy, ponieważ nigdy go nie miał. Po badaniach szpitalnych okazało się, że kobiecie nic poważnego się nie stało.

Sprawczyni zdarzenia została ukarana mandatem karnym w kwocie 300 złotych za spowodowanie zagrożenia w ruchu drogowym. Natomiast kierowca Chryslera otrzymał od policjantów mandat w kwocie 500 złotych.

W trakcie działań policji na miejscu potrącenia, nie było dużych utrudnień w ruchu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj