bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 13 lutego 2018
  • wyświetleń: 6055

[ZDJĘCIA] Nocny skok przez "niewidzialne rondo koło Bułgara"

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zdarzenia doszło około godziny 23:00 na ul. Niepodległości w Bielsku-Białej. Kierowca Citroena nie zauważył ronda. Samochód z impetem wjechał w wysepkę. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Nocny skok przez rondo - 13.02.2018 · fot. czytelnik Mariusz


Nieoficjalnie wiadomo, że 18-letni kierowca nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Był trzeźwy. Na miejscu zdarzenia interweniowała straż pożarna. Niezbędne okazało się usunięcie płynów eksploatacyjnych, które wyciekły z rozbitego samochodu. Kierowca tłumaczył, że nie widział ronda.

Nie on pierwszy i nie ostatni - skwitowali całe zdarzenie pracownicy pobliskiej restauracji, którzy wracali z pracy. Rondo u zbiegu ulic Kryształowej i Niepodległości, zwane potocznie "rondem koło Bułagara", nie należy do bezpiecznych miejsc na drogowej mapie miasta. Podobne przypadki miały tam miejsce wielokrotnie. Patrol bielskiej drogówki rozliczył niedoszłego kierowcę. Utrudnienia w ruchu trwały niecałą godzinę.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj