bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 9 lutego 2018
  • wyświetleń: 8918

Bielszczanka na podium konkursu na dziewczynę polskiego off-roadu

Właśnie zakończyła się 5. jubileuszowa edycja internetowego konkursu na Dziewczynę RMF 4RACING Team. Misją plebiscytu było wybranie najpiękniejszej kobiety polskiego off-roadu. Na trzecim miejscu podium znalazła się bielszczanka - Monika Kliś.

monika kliś
Bielszczanka na podium konkursu na dziewczynę polskiego off-roadu · fot. materiały prasowe


Konkurs składał się z dwóch etapów. Z setki zgłoszeń zostało wyłonionych 20 kandydatek, które miały do zrealizowania kreatywne zadania. Na tej podstawie zostało wytypowanych 10 dziewczyn, spośród których została wybrana finałowa 3. Na trzecim miejscu podium znalazła się mieszkanka Bielska - Białej Monika Kliś.

- Wzięłam udział w konkursie, ponieważ chciałam sprawdzić jak moja osoba zostanie odebrana przez Jury oraz czy spodoba im się, to co robię. Takie konkursy, jak Dziewczyna RMF 4RACING Team, dają młodym kobietom pewność siebie, która moim zdaniem, jest bardzo ważna dla osób podobnych do mnie - występujących na scenie. Uczą pokory, bo w każdym momencie można nie przejść do kolejnego etapu, a tym bardziej nie doczekać swojego wymarzonego miejsca w czołówce - mówi Monika Kliś.

monika kliś
Bielszczanka na podium konkursu na dziewczynę polskiego off-roadu · fot. materiały prasowe


Jury nie miało łatwego zadania, by wybrać zwycięską 3. Wszystkie dziewczyny zachwycały swoją pomysłowością i urodą.

Skład Jury 5. edycji internetowego konkursu prezentował się wyjątkowo: Rafał Brzozowski (piosenkarz i prezenter telewizyjny), Adam Mitrenga (DJ i producent Adam de Great), Jarosław "Jaro" Bieniecki (założyciel Runmageddonu), Rafał Płuciennik i Aleksander "Fazi" Szandrowski (V-ce Mistrzowie Europy w rajdach terenowych) oraz zwyciężczyni ubiegłej edycji konkursu Katarzyna Motloch.

monika kliś
Bielszczanka na podium konkursu na dziewczynę polskiego off-roadu · fot. materiały prasowe

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.