bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 6 lutego 2018
  • wyświetleń: 11696

17-letnia galeria handlowa w centrum miasta przechodzi remont

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj

Galeria Sfera przechodzi zmiany. Oprócz tych wizualnych, jak odświeżenie pasaży i częściowej wymiany oświetlenia, obejmują one także wprowadzenie udogodnień dla rodzin z dziećmi i kierowców.

Galeria Sfera
Galeria Sfera w Bielsku-Białej · fot. materiały prasowe


Pierwszy zakres remontów obejmuje zmiany wizualne realizowane przede wszystkim w Galerii Sfera I. Odświeżenie ścian, sufitów, wymiana małej architektury i oświetlenia m.in. przy supermarkecie Biedronka, mają na celu dostosowanie starszej części obiektu, do nowszej Galerii Sfera II.

- Ten etap prac jest obecnie na ukończeniu, a jego efekty są widoczne dla odwiedzających - mówi Monika Magner, dyrektor Galerii SFERA. - Już niebawem ruszymy także z pracami, dzięki którym nasze centrum stanie się jeszcze bardziej przyjazne rodzinie. Zmodernizujemy pokoje dla rodziców z dziećmi, w toaletach pojawią się dostosowane dla najmłodszych urządzenia i sanitariaty, a na terenie strefy gastronomicznej Galerii SFERA II wydzielona zostanie specjalnie dla nich dedykowana, przyjazna przestrzeń do zabawy i odpoczynku - dodaje dyrektor Sfery.

Galeria Sfera
Galeria Sfera · fot. materiały prasowe


Ułatwienia la rodzin z dziećmi czekają także na parkingu, gdzie już odnowione zostały dedykowane im miejsca postojowe. To właśnie modernizacja parkingu wielopoziomowego przy Galerii Sfera II stanowi kolejny obszar prac remontowych. W celu ułatwienia nawigacji, podniesienia komfortu korzystania oraz zwiększenia jego przepustowości unowocześniona zostanie kolorystyka ścian i słupów, wprowadzone zostanie oznakowanie obszarów, oraz, w niedalekiej perspektywie, zamontowany zostanie system informujący o zajętości miejsc na najbardziej obleganych poziomach -1, +2, +3.

Zmiany obejmą także oznakowanie kierunkowe wewnątrz Galerii. - Ich celem będzie polepszenie komunikacji poziomej na pasażach - w dużej mierze w kierunku parkingu, i pionowej, która odbywać się będzie przez nowo udostępnione, wyremontowane klatki schodowe, co spowoduje odciążenie wind, szczególne w czasach największej odwiedzalności centrum - mówi Joanna Bierówka, menadżer ds. marketingu Galerii Sfera.

Prace remontowe na terenie Galerii Sfera są realizowane etapami i mają zakończyć się w połowie 2018 roku. Przez ten czas Galeria pozostaje w pełni dostępna dla klientów.

ab / bielsko.info

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Galeria Sfera

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Galeria Sfera" podaj