bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 14903

[WIDEO, ZDJĘCIA] Pieszy wszedł prosto pod samochód

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego potrącenia doszło około godziny 13:00 na ulicy Leszczyńskiej w Bielsku-Białej. Starszy mężczyzna zatoczył się z chodnika wprost pod nadjeżdżający samochód. Moment zdarzenia zarejestrowała kamera samochodowa umieszczona w samochodzie świadka.Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, 78-letni mężczyzna idący chodnikiem najprawdopodobniej utracił równowagę. Pieszy zatoczył się na jezdnię, gdzie został potrącony przez kierującą Citroenem C3.

Na miejscu potrącenia błyskawicznie pojawili się strażacy, którzy mieli na miejsce zdarzenia kilkanaście metrów. Zespół pogotowia ratunkowego zabrał rannego mężczyznę do szpitala z podejrzeniem poważnych urazów. Nieoficjalnie wiadomo, że jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Wstępnie wiadomo, że kierująca i pieszy byli trzeźwi.

Potrącenie pieszego na Leszczyńskiej - 2.02.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl / czytelnik Piotr


Policjanci z bielskiej drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego i ustalają wszystkie okoliczności potrącenia. Dokładna kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu szczegółowych obrażeń poszkodowanego. W czasie działań ratowniczych na miejscu zdarzenia, droga była zablokowana przez około pół godziny. Później wprowadzono ruch wahadłowy.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj