bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama - billboard wiadomości

Wiadomości

  • 2 lutego 2018
  • wyświetleń: 1697

Pobił ofiarę i zmusił do wypłacenia pieniędzy z bankomatu

Policjanci z wydziału kryminalnego bielskiej komendy zatrzymali młodego mężczyznę, który jest podejrzany o rozbój. Sprawca zaatakował na ulicy 27-latka. Pobił pokrzywdzonego i zmusił do wypłacenia pieniędzy z bankomatu. Zatrzymany poszukiwany był aż 4 listami gończymi za wcześniejsze przestępstwa. Za rozbój grozi mu dodatkowe 12 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło wieczorem w Bielsku-Białej na ul. Komorowickiej, gdzie sprawca zaatakował swoją ofiarę. Pobił pokrzywdzonego i zażądał pieniędzy. Ponieważ bielszczanin nie miał przy sobie gotówki, napastnik groźbami zmusił go do wypłacenia pieniędzy z bankomatu. Jego łupem padło 100 zł.

Kryminalni poszukiwali sprawcy. Sprawdzali każdy ślad i szczegół, który mógł ich doprowadzić na trop napastnika. Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z tym zdarzeniem może mieć 22-letni mieszkaniec Bielska-Białej. Policjanci zatrzymali sprawcę. Mężczyzna był zaskoczony wizytą stróżów prawa. Nie spodziewał się zatrzymania.

Sprawca był poszukiwany aż 4 listami gończymi za kradzieże i przywłaszczenie cudzego mienia. Za przestępstwa te sąd skazał go na karę ponad roku więzienia. Zatrzymany jest już po zarzutach. Za rozbój może trafić za kraty na kolejne 12 lat. Najbliższe miesiące spędzi w areszcie.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama - baner pod artykułem

Reklama - link rotacyjny

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.