bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 31 stycznia 2018
  • 1 lutego 2018
  • wyświetleń: 9771

[ZDJĘCIA] Kobieta potrącona przez własny samochód w Hałcnowie

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo niecodziennego wypadku doszło na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej około godziny 21:00. Kierująca Hondą potraciła psa. Gdy wyszła z samochodu pomóc rannemu zwierzęciu, auto stoczyło się na nią. Ranna z podejrzeniem poważnych urazów trafiła do szpitala.

Kobieta potrącona przez własny samochód - 31.01.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że młoda kobieta jadąca w stronę Pisarzowic Hondą Prelude potrąciła psa, który wbiegł na jezdnię. Gdy zatrzymała swój samochód zaczęła szukać rannego zwierzęcia. Niestety zapomniała o zaciągnięciu hamulca ręcznego. Gdy schyliła się pod swój samochód, ten ruszył i przygniótł ją. Gdyby nie błyskawiczna reakcja przejeżdżającego obok całego zajścia kierowcy BMW, doszło by do tragedii. To on pomógł jej wydostać się spod samochodu i wezwał służby ratunkowe.

22-letnia kobieta z podejrzeniem poważnych obrażeń trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego była przytomna. Jak udało się nam dowiedzieć, jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci z drogówki prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj