bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12893

[ZDJĘCIA] Poważny wypadek na ulicy Daszyńskiego! Dwie osoby ranne

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

W poniedziałek około godziny 9.40 na ulicy Daszyńskiego w Komorowicach Krakowskich doszło do poważnego wypadku drogowego z udziałem samochodu ciężarowego i samochodu terenowego.

Poważny wypadek na ulicy Daszyńskiego! Ranny kierowca - 29.01.2018 · fot. bielsko.info


Wypadek miał miejsce w rejonie skrzyżowania ulicy Daszyńskiego z ulicą Szwoleżerów i ulicą Stażystów. Jak wynika ze wstępnych informacji, 19-letnia kierująca samochodem terenowym Daihatsu wyjeżdżała spod sklepu na ulicę Daszyńskiego w stronę Bestwińskiej. Najprawdopodobniej chciała zdążyć przed nadjeżdżająca od strony Bestwiny ciężarówka i zbyt mocno przyśpieszyła. Gdy samochód znalazł się już na pasie ruchu, zawadził o krawężnik i zjechał na przeciwległy pas, wprost pod samochód ciężarowy. Doszło do czołowego zdarzenia.

Siła uderzenia była potężna. 17-letnia pasażerka Daihatsu odniosła poważne obrażenia ciała i trafiła do szpitala. Sprawczyni wypadku z lekkimi obrażeniami trafiła do placówki medycznej na profilaktyczne badania. 32-letniemu kierowcy samochodu ciężarowego i pasażerowi siedzącemu na tylnej kanapie Daihatsu nic się nie stało. Policjanci zatrzymali sprawczyni prawo jazdy.

Wypadek samochodowy na ul. Daszyńskiego - 29.01.2018 · fot. AKRA II


Jak ustalił portal Bielskie Drogi, podróżujący samochodem terenowym nie mieli zapiętych pasów bezpieczeństwa. To w dużej mierze mogło wpłynąć na obrażenia młodych uczestników wypadku, którzy w dniu jutrzejszym mieli jechać na swoją studniówkę.

Ulica Daszyńskiego była zablokowana przez około dwie godziny. Policjanci wstępnie zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy i ustalają szczegółowy przebieg wydarzeń.

Miejsce zdarzenia

ab, sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj