bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 29 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3421

[ZDJĘCIA] Samochód wpadł do stawu. Na szczęście bez wody!

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego wypadku doszło na ul. Krakowskiej w Bestwinie około godziny 17:20. Samochód osobowy wypadł z drogi, uderzył w drzewo i wpadł do stawu. Na szczęście dla kierowcy w stawie nie było wody.

Samochód wypadł z drogi w Bestwinie - 28.01.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierowca Seata Ibizy jechał od strony Bestwiny w stronę Czechowic-Dziedzic. W pewnym momencie wpadł w poślizg. Samochód zaczął się obracać, wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Siła była tak duża, że samochód uszkodził kolejne drzewo na wysokości około dwóch metrów i wpadł do pobliskiego stawu. Na szczęście dla kierowcy w stawie nie było wody.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano cztery zastępy straży pożarnej w tym dwa wyposażone w łodzie. Zespół pogotowia ratunkowego przewiózł młodego mężczyznę z podejrzeniem poważnych urazów, do Szpitala Wojewódzkiego w Bielsku-Białej. W chwili odjazdu karetki pogotowia mężczyzna był przytomny.

Akcja wyciągania samochodu - 28.01.2018 · fot. AKRA II


Policjanci z bielskiej drogówki prowadzili na miejscu zdarzenia czynności pod kątem wypadku drogowego. Ruch obywał się wahadłowo. Na czas wyciągania samochodu przez lawetę, droga była zablokowana.

Droga została udrożniona chwilę przed godziną 20:00.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj