bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 30 stycznia 2012
  • wyświetleń: 2599

Libacja: ugodził nożem kolegę

Policjanci zatrzymali 45-letniego mężczyznę, który w trakcie libacji alkoholowej ugodził nożem w twarz 33-letniego kolegę „od kieliszka”. Na szczęście pokrzywdzony nie odniósł poważnych obrażeń ciała. Za przestępstwo to sprawcy grozi do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w miniony weekend w jednym z bielskich mieszkań przy ul. Powstańców Śląskich, gdzie mężczyźni spożywali alkohol. W pewnym momencie pomiędzy uczestnikami imprezy doszło do sprzeczki, a następnie szarpaniny, w trakcie której starszy z mężczyzn ugodził nożem swojego młodszego kolegę. Pokrzywdzony doznał powierzchownej rany policzka.

Wezwani na miejsce zdarzenia policjanci zatrzymali napastnika, którego badanie alkomatem wykazało blisko 3 promile alkoholu. Sprawca trafił do policyjnego aresztu. Za przestępstwo to może mu grozić do 5 lat więzienia.

Do aresztu trafił ostatecznie także pokrzywdzony mężczyzna. W trakcie sprawdzeń w policyjnych bazach danych okazało się bowiem, że poszukiwany jest przez miejscową prokuraturę za wcześniejsze przestępstwa.

new / bielsko.info
źródło: KMP Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.