Wiadomości

  • 15 lutego 2012
  • 28 lutego 2012
  • wyświetleń: 3642

55. Bielska Scena Kabaretowa

Za nami:

28 lutego (wtorek) Teatr Polski zaprasza na 55. Bielską Scenę Kabaretową. Gwiazdą wieczoru będzie kabaret Koń Polski. Początek o godzinie 19.00.

Kabaret Koń Polski
55. Bielska Scena Kabaretowa, 28 luty, godz. 19.00


Koń Polski, który rozpoczął karierę od zdobycia Grand Prix na Przeglądzie Kabaretów Paka w Krakowie, ma w dorobku wiele nagórd (m.in. Złota Szpilka i specjalna nagroda programu TVP2).

Kabaret funkcjonuje na scenie od ponad 25 lat. Niezwykle popularny, zwłaszcza wśród telewidzów (dwa autorskie seriale telewizyjne - Badziewiakowie i Skarb Sekretarza), może pochwalić się kilkoma przebojami (Witaj Europo, Miasteczka, Majkel, Country po polsku, Podmoskiewska wieczerza) i galerią barwnych postaci (Marian i Hela, Jerzy Badziewiak, Stasiek Górecki).

Wyjątkowości kabaretu Koń Polski potwierdza ciągła aktualność i świeżość ich skeczy, nawet tych najstarszych (Wybory, Ufok, Zrzekanie się nagród, Jak się cieszę, że cię widzę, Komórkowcy).

Nowy program koszalińskiego kabaretu wypełni drugą część 55. wieczoru BSK. W pierwszej części BSK wystąpią goście specjalni.

Pełniący obowiązki gospodarza kabaret Długi przygotowuje niespodzianki, prapremiery i kolejną klasyczną piosenkę kabaretową.

lik / bielsko.info

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Teatr Polski

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Teatr Polski" podaj