bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 18 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7672

[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie na Warszawskiej. Trzy osoby w szpitalu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło około godziny 10:35 na skrzyżowaniu Warszawskiej z Trakcyjną i Budowlanych. Trzy osoby zostały przewiezione do szpitala.

Wypadek na Warszawskiej - 18.01.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Do zderzenia doprowadziła 31-latka kierująca Fordem Focusem. Podczas włączania się do ruchu z ulicy Trakcyjnej, doprowadziła do zderzenia z Hondą jadącą ulicą Warszawską, którą prowadził 31-letni mężczyzna. Siła uderzenia była bardzo duża i samochody zostały poważnie uszkodzone. Pierwsze zgłoszenie jakie wpłynęło do strażaków dotyczyło tego, że jeden z pojazdów po zderzeniu się zapalił. Na miejsce zdarzenia zadysponowano trzy jednostki. Na szczęście nic takiego nie miało miejsca. Okazało się, że był to dym z poduszek powietrznych.

W wyniku zdarzenia ucierpiały trzy osoby. Do szpitala trafili kierujący pojazdami i 33-letni pasażer Hondy. Policjanci wstępnie zakwalifikowali zdarzenie jako wypadek drogowy. Została sporządzona niezbędna dokumentacja i przeprowadzone oględziny obu aut. Kwalifikacja zdarzenia nastąpi po ustaleniu obrażeń uczestników. Trwają badania szpitalne. Utrudnienia w ruchu trwały przeszło godzinę.

Pomoc merytoryczna: podinsp. Elwira Jurasz / KMP Bielsko-Biała

Miejsce zdarzenia: skrzyżowanie Warszawskiej z Trakcyjną i Budowlanych

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj