bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 16 stycznia 2018
  • 17 stycznia 2018
  • wyświetleń: 12956

[ZDJĘCIA] Szczęśliwy finał nocnej akcji poszukiwawczej

Policjanci z 3-go Komisariatu Policji w Bielsku-Białej, poszukiwali 74-letniego mężczyzny, który wczoraj wyszedł około godziny 13:00 ze swojego mieszkania przy ul. Konopnickiej w Bielsku-Białej. Zaginiony cierpiał na zaniki pamięci i potrzebował pomocy medycznej. W akcję włączyli się policjanci i strażacy z dwóch województw oraz kilka grup poszukiwawczych. Na szczęście zaginiony został odnaleziony cały i zdrowy.

Odprawa służb przed poszukiwaniami ul. Traugutta w Bielsku-Białej · fot. www.bielskiedrogi.pl


Policjanci za pośrednictwem lokalnych mediów, prosili o zwrócenie uwagi na ludzi błąkających się po okolicy. Sprawa była poważna, ponieważ życie mężczyzny było zagrożone. W nocne działania zaangażowanych było kilkanaście zastępów OSP z dwóch województw, wielu policjantów i specjalne grupy ratownicze specjalizujące się w tego typu akcjach. Szczęśliwie mężczyznę udało się odnaleźć na terenie Tychów. Na szczęście był cały i zdrowy.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.