bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 15 stycznia 2018
  • wyświetleń: 7807

[ZDJĘCIA] Nocny wypadek. Kierowca uciekł zostawiając ranną pasażerkę

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 3:40 na al. Armii Krajowej w Bielsku-Białej. Samochód osobowy wypadł z drogi i ogromną siłą uderzył w latarnię. Kierowca uciekł z miejsca zdarzenia zostawiając we wraku ranną pasażerkę.

Nocny wypadek na al. Armii Krajowej - 15.01.2018 · fot. bielsko.info


Ze wstępnych ustaleń naszego portalu wynika, że kierujący Volkswagenem Golfem poruszał się al. Armii Krajowej od strony Szyndzielni w stronę miasta. Najprawdopodobniej nie zauważył ronda przy ul. Gościnnej i z dużą szybkością uderzył w krawężnik. Samochód został wytrącony z toru jazdy, uderzył w betonową latarnię i zatrzymał się na pobliskim trawniku. Uszkodzenia samochodu wskazują na jego dużą prędkość.

Okoliczni mieszkańcy obudzeni hukiem, natychmiast poinformowali służby o zdarzeniu drogowym. Okazało się, że w rozbitym samochodzie na tylej kanapie znajduje się tylko kobieta narodowości ukraińskiej, ale to nie ona kierowała pojazdem w chwili zdarzenia. Zespół ratownictwa medycznego przewiózł niegroźnie ranną Ukrainkę do szpitala. Kobieta była najprawdopodobniej nietrzeźwa.

Na miejsce zdarzenia został sprowadzony policyjny pies tropiący. Prowadzone są wszelkie niezbędne czynności zmierzające do ustalenia kierującego. Na miejscu pracują policjanci z drogówki oraz technik kryminalistyki, który będzie zabezpieczać wszelkie ślady biologiczne w pojeździe, mogące pomóc w ustaleniu sprawcy wypadku.

Utrudnienia w ruchu na miejscu zdarzenia mogą potrwać do godziny 6:00. Niebawem powrócimy do tego tematu.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj