bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 14 stycznia 2018
  • 25 lutego 2018
  • wyświetleń: 5811

1 marca ruszy rekrutacja do miejskich przedszkoli

Za nami:

1 marca rozpocznie się rekrutacja na wolne miejsca w przedszkolach. Miejski Zarząd Oświaty w Bielsku-Białej informuje, że nabór prowadzony jest z wykorzystaniem systemu informatycznego.

przedszkole
W marcu ruszy rekrutacja do przedszkoli na rok szkolny 2018/19 · fot. ab / bielsko.info


Kandydaci, których rodzice ubiegają się o przyjęcie do przedszkola po raz pierwszy lub których rodzice zdecydują się na zmianę przedszkola, uczestniczą w postępowaniu rekrutacyjnym na rok szkolny 2018/2019 prowadzonym z wykorzystaniem systemu informatycznego NABO. System zostanie uruchomiony 1 marca o godzinie 9.00. Osoby, które nie mają dostępu do Internetu lub będą mieć kłopoty w korzystaniu z systemu, otrzymają pomoc w każdym przedszkolu.

Postępowanie rekrutacyjne prowadzone jest na wniosek rodzica. Formularz wniosku będzie dostępny pod adresem: www.bielsko-biala.nabory.pl. Również pod tym adresem rodzice będą mogli zapoznać się z ofertą każdego przedszkola, jego dokładną lokalizacją na mapie oraz szczegółowymi zasadami postępowania rekrutacyjnego.

Dzieci kontynuujące wychowanie przedszkolne w dotychczasowym przedszkolu nie biorą udziału w rekrutacji. Rodzice składają jedynie deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego, w terminie 7 dni poprzedzających termin rozpoczęcia postępowania rekrutacyjnego. Rodzice muszą również pamiętać o podpisaniu w przedszkolu umowy na kolejny rok szkolny.

Wszystkie informacje dostępne są na stronie Miejskiego Zarządu Oświaty.

BM / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.