Wiadomości
- 12 stycznia 2018
- wyświetleń: 5210
[ZDJĘCIA] Groźne zderzenie trzech samochodów w Cygańskim Lesie
Do zderzenia trzech samochodów doszło około godziny 13:10 na skrzyżowaniu Bystrzańskiej z Olszówki w Bielsku-Białej. Jedna osoba trafiła do szpitala.
Z ustaleń naszego portalu wynika, że zawinił kierowca Seata Leona, który wymusił pierwszeństwo na kierującej Oplem Zafirą. Siła uderzenia była na tyle duża, że po zderzeniu Seat dobił do stojącego na skrzyżowaniu Fiata 500. Na miejscu interweniowały wszystkie służby. Jedna osoba podróżująca Seatem trafiła do szpitala na obserwację. Niewielkie utrudnienia w ruchu trwały ponad godzinę.
Miejsce zdarzenia
Wypadki i kolizje
Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj
Komentarze
Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.