bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 10 stycznia 2018
  • wyświetleń: 3942

Potrącenie kobiety na Daszyńskiego w bielskich Komorowicach

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego zdarzenia drogowego doszło wczoraj około godziny 17:30 na ul. Daszyńskiego w Bielsku-Białej. Piesza została potrącona przez samochód i trafiła do szpitala z obrażeniami ciała.

Jak informuje podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej: - 23 letni kierujący Peugeotem poza przejściem dla pieszych, potrącił 59-letnią bielszczankę. Kobieta trafiła do szpitala. Jej życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. Policjanci z Wydziału Kryminalnego KMP w Bielsku-Białej ustalają szczegółowe okoliczności tego zdarzenia.

Loading...


To kolejne w ostatnich dniach poważne potrącenie na lokalnych drogach, które zostało zakwalifikowane jako wypadek drogowy. Tym razem do zdarzenia doszło poza wyznaczonym przejściem dla pieszych. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że kobieta była pod znacznym wpływem alkoholu, ale policja na chwilę obecną nie potwierdza tych doniesień.

sid / bielsko.info, źródło: FB/bielskiedrogi

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

REKLAMA - LINK ROTACYJNY

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj