bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 8 stycznia 2018
  • wyświetleń: 10277

[ZDJĘCIA] Mercedes uszkodził ścianę budynku przy ul. Wyzwolenia

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnie wyglądającej kolizji doszło chwilę przed godziną 12.00 na ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej. Samochód osobowy wypadł z drogi i z dużą siłą uderzył w ścianę budynku. To prawdziwe szczęście, że nikomu nic się nie stało.

Mercedes uderzył w ścianę budynku - 8.01.2018 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Jak wynika z ustaleń portalu Bielskie Drogi, kierowca Mercedesa utracił panowanie nad samochodem i wpadł w poślizg. Samochód z dużą siłą uderzył w ganek budynku mieszkalnego. Siła uderzenia była na tyle duża, że ściany budynku popękały.

Na miejscu zdarzenia interweniowały wszystkie służby. Kierowca Mercedesa był trzeźwy. Został przebadany przez zespół pogotowia ratunkowego, ale nic poważnego mu się nie stało. Policjanci udzielili pomocy psychologicznej i wsparcia poddenerwowanym lokatorom i sporządzili dokumentację kolizji drogowej. Uszkodzona ściana budynku znajduje się blisko chodnika i drogi. Na miejsce zdarzenia udają się inspektorzy nadzoru budowlanego, którzy będą oceniać straty i podejmą decyzję czy dom jest bezpieczny dla mieszkańców.

Rozbity samochód został zabrany przez pomoc drogową. Służby zakończyły już pracę przy obsłudze zdarzenia, ale na miejscu pozostał patrol policji i jeden zastęp straży pożarnej, do momentu decyzji inspektorów nadzoru budowlanego. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 14.00.

Miejsce zdarzenia, ul. Wyzwolenia w Bielsku-Białej

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj