Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 24 grudnia 2017
  • wyświetleń: 3765

Dzielnicowi wspólnie z Fundacją Złote Łany nieśli świąteczną pomoc

Dzielnicowi z bielskiej „jedynki” dołączyli do grona darczyńców i wspomogli podopiecznych Fundacji Aktywności Społecznej „Złote Łany” w ramach akcji niesienia „Świątecznej Pomocy”. W ciągu zaledwie kilku dni pracownicy fundacji i policjanci zebrali artykuły niezbędne dla rodzin, które tej pomocy szczególnie potrzebują.

Dzielnicowi wspólnie z Fundacją Złote Łany nieśli
Dzielnicowi wspólnie z Fundacją Złote Łany nieśli Świąteczną Pomoc · fot. KMP Bielsko-Biała


Głównym założeniem akcji jest idea niesienia pomocy najbardziej potrzebującym, by była ona skuteczna, konkretna i sensowna. Do akcji organizowanej rokrocznie przez Fundację Aktywności Społecznej „Złote Łany”, włączyli się dzielnicowi z Komisariatu Policji I w Bielsku-Białej. Wspólnie z pracownikami fundacji, a także przedstawicielami prywatnych instytucji, którzy nie pozostają obojętni na los najbardziej potrzebujących, w ciągu zaledwie kilku dni zorganizowali zbiórkę i przekazali świąteczne dary podopiecznym fundacji. Radość obdarowanych z otrzymanych prezentów i wizyty policjantów była wielka.

BM / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.