bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 18 grudnia 2017
  • 19 grudnia 2017
  • wyświetleń: 25864

Drzewo przygniotło samochód z całą rodziną. Trwa zbiórka pieniędzy

Na portalu zrzutka.pl trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację rodziny, która ucierpiała w nieszczęśliwym wypadku w Bujakowie.

zbiórka charytatywna
Trwa zbiórka pieniędzy na leczenie i rehabilitację rodziny, która ucierpiała w nieszczęśliwym wypadku · fot. zrzutka.pl


Do zdarzenia doszło 11 grudnia w Bujakowie. W trakcie gwałtownej wichury drzewo spadło bezpośrednio na dach przejeżdżającego Opla Omegi, który został doszczętnie zmiażdżony.

Samochodem podróżowała pięcioosobowa rodzina. 34-letni kierujący wraz z 38-letnia pasażerka oraz troje dzieci: 6-letnia dziewczynka i dwóch chłopców w wieku 5-lat i 8-miesięcy. Wszyscy trafili do szpitala z poważnymi obrażeniami i pozostali na dalszym leczeniu. O nieszczęśliwym wypadku pisaliśmy w artykule [ZDJĘCIA] Drzewo spadło na samochód z pięcioosobową rodziną.

Drzewo spadło na samochód z pięcioosobową rodziną - 11.12.2017
Drzewo spadło na samochód z pięcioosobową rodziną - 11.12.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


W sieci trwa zbiórką na hospitalizację i rehabilitację rodziny. Zebrano już ponad 30 tysięcy złotych.

- To prawdziwy cud, że przeżyli, ale czeka ich wielomiesięczny pobyt w szpitalu i długa rehabilitacja. Zwracam się do Was o pomoc. Wierze w moc internetu i ufam, że uda się pomóc tym ludziom! Nawet symboliczna złotówka może wiele zdziałać! Każdy grosz zostanie przekazany na ich potrzeby. Jeśli nie jesteś w stanie nic dać, to proszę o komentarz z pozdrowieniami i życzeniami szybkiego powrotu do zdrowia! Dziękuję bardzo! - czytamy w opisie zbiórki.

Pieniądze można wpłać za pośrednictwem portalu zrzutka.pl.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.