Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 grudnia 2017
  • wyświetleń: 5066

Ciekawa instalacja świąteczna przed Galerią Sfera - "I love BB"

Przed Galerią Sfera powstała nowa, świąteczna instalacja. "I love BB" - taki napis świetlny został uruchomiony w Mikołajki o godz. 10.00 na placu przez Galerią Sfera II, przy figurach Bolka i Lolka.

i love bb
Instalacja "I love BB" przed Galerią Sfera · fot. materiały prasowe


Wysoka na 2,5 metra i szeroka na 7 metrów iluminacja będzie stanowić dodatkową świąteczną atrakcję, która, tak jak w wielu innych tego typu miejscach na świecie, ma szansę przyciągnąć uwagę mieszkańców i turystów.

- Lokalna duma i sentyment do miasta - to wartości, które często napędzają nas do nowych działań i pomysłów. Tak jest także w przypadku tej wyjątkowej świątecznej dekoracji. W Polsce zaledwie kilka miast posiada podobne iluminacje - cieszymy się, że dzięki nam do tego grona dołącza dziś także Bielsko-Biała - komentuje inaugurację napisu Monika Magner, dyrektor Galerii Sfera. - Każdy, kto lubi podróżować, wie, że podobne atrakcje biją rekordy popularności w wielu miejscach na świecie. Jestem przekonana, że tak będzie i u nas. Że widok naszej dekoracji w niejednym mieszkańcu miasta wywoła nie tylko uśmiech, lecz także poczucie dumy - dodaje dyrektor Sfery.

Iluminację na Placu Bolka i Lolka będzie można oglądać do końca lutego 2018 r. W tym czasie każdy będzie mógł zrobić sobie z nią pamiątkowe zdjęcie. Galeria Sfera szykuje także kilka niespodzianek dla fanów nowej miejskiej atrakcji, o których będzie informować w kolejnych tygodniach.

ab / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.