Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 6 grudnia 2017
  • wyświetleń: 11255

Piotr Żyła obronił pracę licencjacką. Studiował na bielskiej uczelni

Znany i lubiany skoczek narciarski z Wisły obronił pracę licencjacką na Wyższej Szkole Edukacja w Sporcie, która ma swój wydział w Bielsku-Białej. Piotr Żyła dołączył zatem do zacnego grona absolwentów prywatnej uczelni, w których jest m.in. Robert Lewandowski.

Loading...


5 grudnia w bielskim wydziale Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie Piotr Żyła obronił pracę licencjacką zatytułowaną "Pewność siebie w sporcie na przykładzie reprezentantów Polski kadry narodowej "A" w skokach narciarskich".

- Troche czasu mi to zajeło, ale w końcu sie udało. Pieter skończył studia licencjackie EWS, czyli wedłóg moich obliczeń profesorem zostane w wieku 84lat. I co ja puźniej bede robił - skomentował w swoim stylu Piotr Żyła. Pisownia oryginalna.

Jak informuje portal WP SportoweFakty, skoczek z Wisły zdobył tytuł licencjata po dziewięciu latach studiów. Zaczynał je w Wiśle, gdzie przed laty mieścił się Instytut Wyższej Szkoły Edukacja w Sporcie. Gdy uczelnia przeniosła się do Bielska-Białej, polski skoczek nie zrezygnował z nauki.

Piotr Żyła nie zamierza poprzestawać edukacji na tytule licencjata. Już złożył podanie o przyjęcie na studia magisterskie. Ma studiować w grupie razem z... Robertem Lewandowskim.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.