Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 5 grudnia 2017
  • wyświetleń: 2279

Imponujący wynik zbiórki żywności. Zebrano ponad 3,5 tony produktów!

W Świątecznej Zbiórce Żywności przeprowadzonej przez Fundację Aktywności Społecznej Złote Łany w partnerstwie ze Śląskim Bankiem Żywności w dniach 1-3 grudnia 2017 r. w pięciu bielskich sklepach, zebrano 3550 kg żywności!

zbiórka żywności
Zbiórka Żywności · fot. Tomek Kaczor / materiały prasowe


Akcja była prowadzona w pięciu bielskich placówkach handlowych: Auchan przy ul. Bohaterów Monte Casino, Bi1 w Gemini Park, Biedronkach przy ulicy Leszczyńskiej i Żywieckiej, Tesco przy ulicy Jutrzenki oraz Lewiatanie przy ulicy Żywieckiej.

- Dziękujemy wszystkim ofiarodawcom - ludziom dobrej woli, dzięki którym seniorzy z osiedla Złote Łany będą mogli odczuć, że nie są pozostawieni samym sobie i że otacza ich morze życzliwych osób - mówią organizatorzy zbiórki żywności.

Żywność była zbierana przez wolontariuszy z bielskich szkół: Gimnazjum nr 2 i II Liceum Ogólnokształcącego im. A. Asnyka Zespołu Szkół Ogólnokształcących, III Liceum Ogólnokształcącego im. S. Żeromskiego, IV Liceum Ogólnokształcącego im. Komisji Edukacji Narodowej, VIII Liceum Ogólnokształcącego im. H. Chrzanowskiej, I Liceum Ogólnokształcącego im. M. Kopernika oraz Zespołu Szkół Katolickiego Towarzystwa Kulturalnego.

- Dziękujemy młodzieży za wspaniałą postawę, zaangażowanie , kreatywność i pomysłowość z jaką podeszli do tego niełatwego zadania! Bez tych 200 młodych ludzi całe przedsięwzięcie nie mogłoby się odbyć - dodają organizatorzy zbiórki.

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.