Firmy w czasie epidemii Firmy w czasie epidemii

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 1 grudnia 2017
  • 10 grudnia 2017
  • wyświetleń: 11298

[WIDEO, ZDJĘCIA] Największa choinka w mieście już świeci!

Tradycyjnie 6 grudnia na placu Bolesława Chrobrego miało miejsce symboliczne zapalenie iluminacji na największej w mieście choince. Oczywiście nie obyło się bez wizyty Świętego Mikołaja, który rozdawał łakocie najmłodszym.

Zapalenie iluminacji na choince - 06.12.2017 · fot. bielsko.info


Choinka na placu Bolesława Chrobrego ma ponad 15 m wysokości. Cała dekoracja bazuje na energooszczędnym oświetleniu LED. Wykorzystano różne barwy światła: białą ciepłą, białą zimną, zieloną i czerwoną.Dzięki lampkom z efektem zimnego błysku, choinka jeszcze bardziej przyciąga uwagę. Tzw. dekory, które znajdują się na choince to między innymi: gwiazdy pięcioramienne i ośmioramienne, serduszka 2D, kule 3D wykonane z maty metalizowanej imitujące bombki, bombki w różnej kolorystyce - odporne na warunki atmosferyczne.

Na choince znalazły się także dwa dodatkowe elementy - złota i srebrna girlanda, które zamontowane równolegle do siebie tworzą efekt spirali. Na girlandach zastosowano prawie 16 tys. punktów świetlnych.

Loading...

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.