Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 29 listopada 2017
  • 2 grudnia 2017
  • wyświetleń: 17014

Poszukiwany kierowca Mercedesa, który potrącił 10-letnie dziecko!

Bielscy policjanci poszukują świadków potrącania. Do zdarzenia doszło w środę około godziny 14:00 w Bielsku-Białej na ulicy Kolistej.

Kierowca Mercedesa koloru ciemnego, potrącił 10-letniego chłopca na ulicy Kolistej. Do zdarzenia doszło w rejonie oznakowanego przejścia dla pieszych. Mężczyzna w wieku około 60-65 lat ubrany w czerwoną kurtkę, odwiózł chłopca do miejsca zamieszkania i odjechał. Dziecko z obrażeniami ciała trafiło do szpitala.

Policjanci z Bielska-Białej poszukują kierowcy wspomnianego samochodu. Najprawdopodobniej był to ciemny Mercedes w wersji pięciodrzwiowej (sedan / hatchback). Samochód miał charakterystyczną szeroką, białą naklejkę na tylnej szybie. Nie był to pojazd nowego typu.

Osoby mogące pomóc w tej sprawie, proszone są o zgłoszenie się na najbliższy komisariat, bądź kontakt pod numer alarmowy 997.

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.