bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 28 listopada 2017
  • wyświetleń: 4123

[ZDJĘCIA] Kolejna szkoła ma nowoczesne, wielofunkcyjne boisko

Kolejne boisko wielofunkcyjne zostało symbolicznie oddane do użytku. Obiekt powstał przy budynku Szkoły Podstawowej nr 28 im. gen. Józefa Kustronia (budynek byłego Gimnazjum nr 6) przy ul. Wincentego Witosa.

Kolejna szkoła ma nowoczesne, wielofunkcyjne boisko - 27.11.2017 · fot. UM Bielsko-Biała


Była to okazja do złożenia przez dyrekcję oraz uczniów podziękowań wszystkim osobom, które przyczyniły się do powstania boiska. Wydarzeniu, w którym uczestniczyli przedstawiciele władz samorządowych, radni Rady Miejskiej oraz licznie zaproszeni goście, towarzyszyła uroczysta akademia przygotowana przez szkolną społeczność.

Boisko o nawierzchni poliuretanowej ma wymiary 36,25x24 m. Obiekt jest obramowany piłkochwytami, wyposażonymi w dwie furtki wejściowe. Obok boiska wybudowana została także skocznia do skoku w dal. Od strony zachodniej została ukształtowana skarpa umocniona płytami, a także wykonano remont osadników i kanałów kanalizacji deszczowej dla prawidłowego odprowadzenia wód opadowych.

W ramach zadania została przebudowana sieć elektroenergetyczna i sieć teletechniczna w obrębie terenu przy boisku. Obiekt powstał w ramach programu pn. "Modernizacja boisk sportowych zlokalizowanych przy placówkach oświatowych w Bielsku-Białej".

ab / bielsko.info
źródło: UM Bielsko-Biała

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.