bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 27 listopada 2017
  • wyświetleń: 10089

[ZDJĘCIA] Kraksa w Buczkowicach, zderzyły się cztery samochody

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnego zdarzenia drogowego doszło około godziny 16:20 w Buczkowicach na ulicy Bielskiej. Zderzyły się cztery samochody osobowe. Jedna osoba trafiła do szpitala, ale na szczęście nic poważnego się jej nie stało. Droga była zablokowana przez ponad godzinę.

Wypadek w Buczkowicach - 27.11.2017 · fot. bielsko.info


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Skody Fabii jadąc w stronę Bielska-Białej nie zachował bezpiecznej odległości od poprzedzającego go Peugeota 206, który zaczął gwałtownie hamować. Kierowca Skody chcąc uniknąć najechania na tył, odbił gwałtownie w lewo, ale zahaczył o Peugeota. Niestety ucieczka na lewą stronę okazała się kiepskim pomysłem, ponieważ z przeciwka nadjechało Audi A6. Doszło do kolejnego, tym razem czołowego zderzenia. Kierowca jadący za Audi żeby uniknąć najechania odbił w prawo i wylądował w przydrożnym rowie.

Na miejsce zdarzenia zadysponowano wszystkie okoliczne służby. Strażacy lokalnego OSP i JRG-1 w Bielsku-Białej, zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych oraz odłączyli akumulatory w rozbitych samochodach. Lekarz pogotowia ratunkowego przebadał uczestników zdarzenia i podjął decyzję o dodatkowych badaniach jednej osoby. Policjanci z bielskiej drogówki sporządzili dokumentacje wypadku drogowego. Na szczęście po badaniach szpitalnych okazało się, że nic poważnego się nie stało i finalnie zdarzenie zostało zakończone mandatem karnym dla kierującego Skodą Fabią.

Czwarty samochód, który wylądował w przydrożnym rowie został wyciągnięty na jezdnię przez świadków. Jego kierowca uznał, że uszkodzenia są niewielkie i oddalił się przed przyjazdem służb.
Wypadek w Buczkowicach - 27.11.2017 · fot. bielsko.info


Ulica Bielska w Buczkowicach była całkowicie zablokowana przez ponad godzinę. Kierowcy musieli liczyć się ze sporymi utrudnieniami, ponieważ żeby objechać zablokowany fragment trasy, trzeba było nadłożyć ponad 10 kilometrów.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj