bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 26 listopada 2017
  • wyświetleń: 8661

[ZDJĘCIA] Wieczorna krasa na 3-go Maja, duże utrudnienia w ruchu

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do bardzo groźnie wyglądającej kolizji, doszło w niedzielny wieczór na ul. 3-go Maja. Zderzyły się dwa samochody osobowe. Wyglądało groźnie, ale na szczęście nikomu nic się nie stało.

Wieczorna kolizja na 3-go Maja - 26.11.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Z ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kierujący Seatem Ibizą chciał wyjechać z ulicy Dąbrowskiego w lewo na ulicę 3-go Maja. Na pobliskim przejściu dla pieszych zapaliło się czerwone światło i autobus MZK zatrzymał się przed skrzyżowaniem, żeby nie zablokować skrzyżowania i ułatwić wyjazd kierowcy Seata. W tym momencie lewym pasem ruchu nadjechało Subaru Forester. Kierowca Seata nie upewnił się, że może bezpiecznie wykonać manewr i wymusił pierwszeństwo na kierowcy Subaru. Doszło do dość groźnie wyglądającego zderzenia. Oba samochody zostały mocno uszkodzone i nie mogły o własnych siłach zjechać z drogi. Na szczęście nikomu nic się nie stało.

Policjanci z drogówki ukarali kierowcę Seata mandatem karnym. Na miejsce zdarzenia zostali wezwani strażacy, którzy odłączyli akumulatory z rozbitych pojazdów i zneutralizowali wyciek płynów eksploatacyjnych. Utrudnienia w ruchu trwały około godziny.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info
źródło: bielskiedrogi.pl

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj