bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Reklama

Wiadomości

  • 22 listopada 2017
  • 23 listopada 2017
  • wyświetleń: 40916

Pościg na ulicach miasta. Rozbity radiowóz CBŚP i ranni policjanci

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Wczoraj wieczorem, około godziny 19:00 kierowca Skody nie zatrzymał się do policyjnej kontroli. W trakcie pościgu, uciekinier staranował radiowóz CBŚP i ranił policjantów. Mężczyzna porzucił rozbity samochód i zdołał uciec funkcjonariuszom.

W akcji uczestniczyło kilka patroli policji w tym funkcjonariusze CBŚP. Kierowca Skody pędził ulicami miasta i nie reagował na sygnały zmuszające go do zatrzymania. Uciekinier próbował zgubić pościg na wąskich ulicach Cygańskiego Lasu. Swoim samochodem staranował policyjną blokadę i ranił dwóch policjantów. Rozbity samochód porzucił na ulicy Jemiołowej i uciekł pieszo. Z nieoficjalnych informacji jakie uzyskał nasz portal wynika, że nie udało się go zatrzymać.

Trwają czynności zakrojone na szeroką skalę. Udało się nam dowiedzieć, była to akcja Centralnego Biura Śledczego Policji. Jak poinformowała nasz portal kom. Iwona Jurkiewicz z CBŚP w Warszawie, - na chwilę obecną możemy potwierdzić, że to policjanci CBŚP brali udział w działaniach. Natomiast dla dobra prowadzonego postępowania nie możemy przekazać żadnych szczegółów (...) jak tylko to będzie możliwe przekażemy więcej informacji.

W nocy dziennikarz naszego portalu był na miejscu zdarzenia. Prokurator prowadząca postępowanie nie wyraziła zgody na wykonanie zdjęć i utrwalanie pracy śledczych. Nieoficjalnie udało się nam dowiedzieć, że życiu rannych funkcjonariuszy nie zagraża niebezpieczeństwo. W najbliższym czasie powrócimy do tego tematu.

sid / bielsko.info

Reklama

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj