Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 19 listopada 2017
  • wyświetleń: 5085

Młodzi nie chcą się dłużej nudzić. Przyjedź do Jaworza i bądź ŁAŁ!

Za nami:

Grupa młodych ludzi z Bielska-Białej i okolic, nie chcąc dłużej marnować swojego czasu, postanowiła zrobić coś "ŁAŁ". Tak właśnie powstała grupa, która raz w roku organizuje wydarzenia integrujące młodzież. W tym roku spotkanie ŁAŁ odbędzie się w weekend 24 i 25 listopada w Jaworzu.

- Wraz ze znajomymi, młodzieżą z Bielska-Białej i okolic, zauważyliśmy, że wiele osób w swoim życiu nie ma pomysłu, jak spędzać czas wolny. W związku z tym postanowiliśmy stworzyć nieformalną grupę ŁAŁ, której celem jest zaktywizowanie społeczeństwa - informuje Zuzanna Czader, członek grupy ŁAŁ. - Rok temu zorganizowaliśmy nasz pierwszy event „ŁAŁ - 43h z pasją”, który odbywał się w Bielsku-Białej. Podczas niego każdy mógł poprowadzić prelekcje, pokazy i warsztaty, w których udział był darmowy. Wydarzenie odniosło sukces, spełniło nasze założenia, a przybyło ponad czterysta osób - cieszy się Zuza.W tym roku inicjatywa odbędzie się we współpracy z Młodzieżową Radą Gminy Jaworze w Gimnazjum im. gen. St. Maczka w Jaworzu. Od godziny 16.00 w piątek, 24 listopada do godziny 21.00 kolejnego dnia, bez przerwy, uczestnicy, zarówno Ci młodsi, jak i starsi będą mieli możliwość udziału w aż 60 różnotematycznych atrakcjach.

- ŁAŁ jest tworzony z prawdziwej miłości do pasji i działania przez młodych dla młodych, wstęp na wszystkie atrakcje jest bezpłatny. Przyjdź i BĄDŹ ŁAŁ! - zachęca Zuzanna Czader.

BM / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.