Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 17 listopada 2017
  • wyświetleń: 5465

Camping "Pod Dębowcem" znów najlepszy w Polsce

Po raz kolejny Camping nr 99 "Pod Dębowcem" w Bielsku-Białej zdobył I miejsce i tytuł "Mister Camping" w konkursie na najlepszy camping w Polsce.

camping pod dębowcem
Camping Pod Dębowcem · fot. UM Bielsko-Biała


Camping "Pod Dębowcem" jest zrzeszony w Polskiej Federacji Campingu i Caravaningu. Federacja jest organizacją społeczną, działającą od 1964 roku, będącą popularyzatorem i inicjatorem rozwoju sieci campingów oraz organizatorem turystyki campingowej i jej promocji w naszym kraju.

Konkurs "Mister Camping" organizowany jest rokrocznie od 1967 r. i ma za zadanie aktywizację administracji campingów do podnoszenia jakości usług, kultury obsługi, estetyki i czystości na campingach. Najlepsze campingi są rekomendowane i promowane przez PFCC oraz przez Zagraniczne Ośrodki Polskiej Organizacji Turystycznej.

Camping "Pod Dębowcem" jest od lat w czołówce laureatów konkursu wśród campingów o pojemności do 150 miejsc noclegowych, a wielokrotnie zajmował I miejsce. Świadczy to o utrzymywaniu nieprzerwanie wysokiego standardu usług, co cieszy się uznaniem wśród turystów.

ab / bielsko.info, źródło: UM Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.