Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 14 listopada 2017
  • 15 listopada 2017
  • wyświetleń: 15381

[ZDJĘCIA] Piesza potrącona na ulicy 3-go Maja była pijana

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do groźnego potrącenia doszło we wtorek wieczorem około godziny 21:15 na ul. 3-go Maja w Bielsku-Białej. Kobieta wbiegła wprost pod nadjeżdżający samochód. Ranna trafiła do szpitala. Jak się później okazało, 43-latka była pijana.

Potrącenie na 3-go Maja - 14.11.2017 · fot. www.bielskiedrogi.pl


Ze wstępnych ustaleń portalu Bielskie Drogi wynika, że kobieta przebiegała poza wyznaczonym przejściem dla pieszych, przez cztery pasy ulicy 3-go Maja, na wysokości przystanku autobusowego. Została potrącona przez jadącego w kierunku Szczyrku, Volkswagena Golfa. Ranna kobieta trafiła do szpitala. W chwili odjazdu karetki pogotowia ratunkowego, była przytomna.

20-letni kierujący Volkswagenem Golfem poza przejściem dla pieszych, potrącił 43-letnią kobietę. Piesza doznała obrażeń ciała i trafiła do szpitala, gdzie pozostała na dalszym leczeniu. Piesza miała w organizmie ponad 2 promile alkoholu. Policjanci prowadzą czynności pod kątem wypadku drogowego - poinformowała dziś rano podinsp. Elwira Jurasz z KMP w Bielsku-Białej.

Przez około 30 minut ulica 3-go Maja była całkowicie nieprzejezdna w stronę Szczyrku. Część kierowców postanowiła zawrócić żeby poszukać innej drogi. Natomiast znalazło się kilku śmiałków, którzy próbowali jechać pod prąd żeby ominąć korek i objechać miejsce wypadku. Doszło do kilku niebezpiecznych sytuacji, które o mały włos nie zakończyły się kolizją.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info, źródło: bielskiedrogi.pl

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.