Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 8 listopada 2017
  • wyświetleń: 2638

Zarzuty za znęcanie się nad partnerką i atak na policjantów

Policjanci z komisariatu I w Bielsku-Białej zatrzymali 36-letniego bielszczanina, który jest podejrzany o znęcanie się nad swoją partnerką. Agresywny napastnik zaatakował również interweniujących policjantów. Został szybko i skutecznie obezwładniony. Usłyszał już zarzuty. Grozi mu do 5 lat za kratami.

Policjanci zostali wezwani na interwencję do jednego z mieszkań na bielskich Złotych Łanach, gdzie agresywny mężczyzna wszczął awanturę ze swoją partnerką. W czasie kłótni zaatakował kobietę. Szarpał ją i wulgarnie wyzywał. Widok umundurowanych stróżów prawa nie zrobił na nim większego wrażenia.

W dalszym ciągu zachowywał się arogancko i wulgarnie. W pewnym momencie zaatakował policjantów. Szarpał ich za mundury i wulgarnie się do nich odnosił. Policjanci szybko i skutecznie obezwładnili awanturnika i zakuli go w kajdanki.

Sprawca jest już po zarzutach. Odpowie za przemoc domową, a także atak na policjantów. Prokurator zastosował wobec niego policyjny dozór. Nakazał mu opuścić mieszkanie, w którym do tej pory przebywał wspólnie ze swoją partnerką. Zakazał mu też kontaktowania się z pokrzywdzoną.

ab / bielsko.info, źródło: KMP Bielsko-Biała

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.