Praca Bielsko-Bia�a Praca Bielsko-Bia�a

bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

REKLAMA - BILLBOARD WIADOMOSCI

Wiadomości

  • 7 listopada 2017
  • wyświetleń: 5400

[ZDJĘCIA] Wieczorna kolizja Alfy Romeo i Toyoty na Sarnim Stoku

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Do zderzenia dwóch samochodów osobowych, doszło wczoraj około godziny 22:30 na Rondzie Solidarności w Bielsku-Białej. Choć zdarzenie wyglądało bardzo groźnie, to na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało.

Wieczorna kolizja na Sarnim Stoku - 6.11.2017 · fot. bielsko.info


Jak wynika z ustaleń naszego portalu, kierowca Toyoty Celica jadąc ulicą Warszawską od strony dworca PKP, postanowił skręcić w lewo. Pierwszy i drugi sygnalizator wskazywał światło zielone, ale trzeci wskazywał już światło czerwone. Kierowca Toyoty nie zauważył go i wjechał wprost w bok przejeżdżającej w stronę dworca PKP, Alfy Romeo 147.

Siła uderzenia była na tyle duża, że włoski samochód został wytrącony z toru jazdy i uderzył z dużą siłą w podstawę latarni (uszkodzonej w wyniku innej kolizji - przyp. red.).

Na miejsce zdarzenia skierowano dwa patrole policji, zespół pogotowia ratunkowego i pogotowie energetyczne do uszkodzonej latarni. Na szczęście nikomu nic poważnego się nie stało. Policjanci z bielskiej drogówki, ukarali sprawcę zdarzenia mandatem karnym. Utrudnienia w ruchu, zakończyły się kilkanaście minut po północy.

Miejsce zdarzenia

sid / bielsko.info

REKLAMA - BANER POD ARTYKUŁEM

Wypadki i kolizje

Jeśli chcesz otrzymywać powiadomienia o nowych artykułach z tematu "Wypadki i kolizje" podaj

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.