bielsko.info - świeże spojrzenie na miasto

Wiadomości

  • 7 listopada 2017
  • wyświetleń: 3152

Bielski sztab ogłosił nabór wolontariuszy do 26. Finału WOŚP

Przygotowania do 26. Finału w Bielsku-Białej ruszyły pełną parą, wydarzenie to jednak nie może odbyć się bez zaangażowania i udziału mieszkańców Podbeskidzia. Bielski sztab WOŚP rozpoczął rekrutację wolontariuszy, którzy 14 stycznia 2018 r. zagrają będą kwestować na terenie Bielska-Białej i okolic.

wośp
Zostań wolontariuszem 26. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy · fot. bielsko.info


Szczegółowe informacje o tym, jak zostać wolontariuszem, znajdują się na stronie bielskiego sztabu www.facebook.com/Sztab.GR.BielskoBiala. Zgłoszenia przyjmowane są na adres e-mail - sztab.wosp.bielsko@gmail.com oraz za pośrednictwem strony - wolontariusze.wosp.org.pl/login.

- Zapraszamy do współpracy również osoby, firmy oraz instytucje, które chciałyby włączyć się w organizację styczniowego Finału. Jesteśmy otwarci na wszelkie pomysły i deklaracje pomocy. O wydarzeniach, które odbędą się w ramach 26. Finału będziemy informować na bieżąco na stronie Sztabu - informuje Daria Mierzwa, szef sztabu WOŚP Grupa Ratownictwa PCK Bielsko-Biała.

wośp

ab / bielsko.info

REKLAMA

Komentarze

Zgodnie z Rozporządzeniem Ogólnym o Ochronie Danych Osobowych (RODO) na portalu bielsko.info zaktualizowana została Polityka Prywatności. Zachęcamy do zapoznania się z dokumentem.